אודותינו

בן שושן 842

אודות החברה

בן שושן 842 – חברה יזמית המתמחה בייזום, תכנון ובנייה של פרויקטי בנייה למגורים, ונמנית כיום על חברות ייזום הנדל"ן המובילות באזור הצפון.

חברת בן שושן 842 נוסדה לאחר התפצלות מחברת האם "יהודה בן שושן נכסים בע"מ", הפעילה בזירת הנדל"ן מאז 1988, ומעניקה לחברה את חסותה המקצועית, הפיננסית והלוגיסטית בפעילותה.

לאורך השנים, ניהלה החברה פרויקטי בנייה למגורים בהיקף של 500 יחידות דיור, בעיקר בעיר נהריה וסביבתה. בבעלות החברה שורה של מגרשים לבנייה ברחבי העיר, ומרכז מסחרי קטן ושוקק בעין שרה.

משרדי החברה, המשתרעים על פני שטח של 100 מ"ר, ממוקמים בנהריה, ומהם מנוהלת כלל פעילות החברה על ידי ארבעה אנשי צוות בעלי רקורד עשיר בניהול וביצוע פרויקטי נדל"ן למגורים. בראש החברה עומדת לילך סוסי, ביתו של יהודה בן שושן, שהחלה את צעדיה הראשונים בענף הבנייה כבר בגיל 15 במסגרת פעילותו היזמית של אביה, וכיום נחשבת לדמות מפתח בענף הבנייה באזור הצפון.

בן שושן 842 פועלת במסגרת רשת ענפה של קשרים מקצועיים עם מהנדסים, אדריכלים קבלנים ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה, אותם בוחרת ומגייסת החברה על פי התמחותם בהתאם למאפייני הפרויקטים השונים שמנוהלים על ידה. לחברה ניסיון עצום בעבודה עם קבלני משנה בעלי שם וניסיון, המחויבים לסטנדרטים ההנדסיים, האדריכליים והעיצוביים של החברה.

פעילות החברה מתבססת כולה על התפיסה הייחודית של "בנייה מאהבה", אותה פיתחה לילך סוסי לאורך שנים של עבודה עם אביה וליווי אישי ומקצועי של לקוחות החברה. בן שושן 842 מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה, ונותנת דגש לנושאים של איכות, נוחות, עיצוב, עכשוויות ושירות ללקוח.

החברה בונה פרויקטים למגורים ברמת עיצוב ואבזור גבוהה, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות בעולם הבנייה, ופועלת באופן בלתי נלאה על מנת להבטיח ללקוחותיה את חוויית המגורים האולטימטיבית.

בימים אלה, מעמידה החברה למכירה 12 יחידות דיור במפרט עשיר, במסגרת פרויקט הדגל "בית רבקה" – בניין בוטיק יוקרתי בלב העיר נהריה, הכולל יחידות 4 ו-5 חדרים ויחידת פנטהאוז מפנקת בעלת 5 חדרים.

לילך סוסי

מנכלי"ת ובעלים

עם ניסיון רב שנים, תדעו שאתם בידיים נאמנות!

מוזמנים ליצור איתנו קשר, אנחנו כאן בשבילכם.

סגירת תפריט
התקשרו אליי!
+
שגר אותי!
 
נגישות